Pakalpojumi

Lokālo datortīklu plānošana un ieviešana

Mūsu kompānijas darbiniekiem ir vairāk kā 20 gadu pieredze datortīklu ierīkošanā. Ierīkojam datortīklus jebkurās biroja telpās, mājās, vai noliktavās. Mums ir liela pieredze, lai izveidotu dažāda veida datortīklus pēc Jūsu plānojuma un nepieciešamības. Mēs palīdzēsim izvēlēties un izplānot visatbilstošāko tīkla risinājumu Jūsu birojam vai mājām. Ieteiksim labāko risinājumu starp bezvadu un fizisko tīklu. Uzstādīsim nepieciešamās iekārtas un bojājumu gadījumā veiksim servisu un tehnisko apkopi.

Centralizētu programmatūru ieviešana

Izmantojot programmatūras pārvaldību var vienkāršot sarežģīto uzdevumu, kas jāveic, lai visa uzņēmuma IT sistēmās piegādātu un pārvaldītu atjauninājumus. Tas ir nepieciešams, lai uzturētu darbības efektivitāti, novērstu drošības problēmas, nodrošinātu pareizu programmatūras konfigurāciju un uzturētu sistēmu infrastruktūras stabilitāti. Tomēr tehnoloģiju attīstība un pastāvīga jaunu drošības draudu eksistence efektīvas programmatūras atjaunināšanas pārvaldības uzdevumu var padarīt laikietilpīgu un grūti izpildāmu. Mēs esam gatavi palīdzēt.

Datortehnikas tirdzniecība

Mūsu uzņēmums pārdod datorus, viņu komplektējošās detaļas un aksesuārus, kā arī citu biroja tehniku korporatīvajiem klientiem. Mēs strādājam ar labākajiem tehnikas ražotājiem un IT tīklu sistēmu tehnikas izstrādātājiem, lai piedāvātu tikai augstākās kvalitātes un drošus produktus un pakalpojumus. Mūsu uzņēmums ir visaptverošas IT pakalpojumu sfērā un pilnībā atbilst ikviena klienta biznesā nepieciešamam tehniskam atbalstam. Mēs ne tikai pārdodam jaunus datorus un biroja tehniku, bet veicam montāžas darbus visām ierīcēm un to uzturēšanu nākotnē.

Mākoņpakalpojumu ieviešana un uzturēšana (IBM, Microsoft, Google u.c.)

Mūsu mākoņrisinājumi nodrošina vienkārši ieviešamu, drošu infrastruktūru dažāda lieluma uzņēmumiem. Tajā tiek piedāvāta vienkāršota pārvaldība un būtisks ekspluatācijas izmaksu ietaupījums. Mūsu platformas var optimizēt datu centra darbību, nodrošinot mazāku energopatēriņu nekā lielākā daļa konkurējošo risinājumu. Paralēlas darbības un mērogošanas iespēja nozīmē, ka veiktspējas uzlabojumi ir pamanāmi jau pirmajā dienā.

Informācijas sistēmu un datu bāzes vadības sistēmu uzturēšana un monitorings

Mēs nodrošinām profesionālu informācijas sistēmu un risinājumu ieviešanu, izstrādi un uzturēšanu, piemērojot mūsdienīgas metodes un rūpējoties par lietojamību, kvalitāti un efektivitāti. Sniedzam IT sistēmu uzturēšanas pakalpojumus, kas ietver tehniskā un programmnodrošinājuma uzturēšanu, monitoringu un atklāto kļūdu novēršanu un uzlabojumu izstrādi un ieviešanu.

Datoru un serveru administrēšana un uzturēšana

Mēs īstenojam attālināto serveru administrēšanu atsevišķiem datoriem, lokālam tīklam un serveriem. Pieeju sistēmām veicam pa aizsargātiem sakaru kanāliem. Kompānijām, kam pamatnodarbība nav datorsistēmu uzturēšana, šāds pakalpojums aizvietot dārgu sistēmas administratoru vai speciālistu ar zemu IT kvalifikāciju, kurš saņems visu nepieciešamo tehnisko atbalstu no mums.

Jaunu risinājumu ieviešana un uzturēšana

Mēs piedāvājam gan atsevišķus programmu produktus, gan arī specializētu pasūtītāja īpašajām vajadzībām atbilstošu jaunu IT risinājumu izstrādi un ieviešanu. Ciešā sadarbība ar pasaules vadošajiem IT programmatūru un iekārtu ražotājiem ļauj uzņēmumam nodrošināt darbu nozares augstāko standartu līmenī.

Multimediju risinājumu ieviešana un uzturēšana

Piedāvājam izstrādāt interaktīvas aplikācijas un risinājumus, kas, izmantojot skārienjūtīgo ekrānu tehnoloģijas, spēj ilgāk koncentrēt lietotāja pozitīvo uzmanību tādejādi nododot tam kvalitatīvu, iepriekš sagatavotu informāciju, kura paliks lietotāja atmiņā un veidos atgriezenisko saiti ar uzņēmumu.

Infrastruktūras audits un ieteikumi uzņēmuma vadībai

Mēs īstenojam speciālista vizīti uzņēmumā Jums ērtā laikā, infrastruktūras (darba staciju, serveru, uzglabāšanas iekārtu, u.c.) apsekošanu – tehniskā stāvokļa, atbilstības un izmantojamās programmatūras noteikšanu, informācijas apkopošanu par katru tehnikas vienību, dokumentētas atskaites ar secinājumiem un ieteikumiem.

Lietotāju konsultācijas un apmācības

Mēs piedāvājam jebkuras sarežģītības pakāpes uzdevumu risinājums, kuri rodas IT infrastruktūras ekspluatācijas procesā, lietotāju konsultācijas un apmācību.